Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/199361/virtual/www/domains/hokage.eu/wp-content/themes/CHILD2/functions.php on line 553

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/199361/virtual/www/domains/hokage.eu/wp-content/themes/CHILD2/functions.php on line 567
naruto-shippuden.eu
Jak zemře Naruto?
Jak Naruto zemře

Jak zemře Naruto?

alert

Pozor!! následující text obsahuje spoiler. Proto čtěte jenom na vlastní nebezpečí!

Po celém internetu se šíří nová Boruto manga ukazující Narutovu smrt, pokud jste o tom ještě neslyšeli, pak si jí můžete přečíst zde! Naruto je pravděpodobně mrtvý v seriálu Boruto manga. Představovat si smrt našeho hrdiny z dětství je příliš bolestivé, jak si vůbec můžou dovolit zabít Naruta, hlavního hrdinu celého příběhu.

Kawaki v manze říká, že Boruta „pošle za sedmým“. Což si můžeme vyložit i tak, že Naruto není mrtví ale je například v jiné dimenzi či prostoru. Ovšem pokud se více podíváme na Borutův vzhled, jde vidět, že je ve věku Naruta v naruto-shippuden a vidíte co má v ruce a čí je ten plášt? ANO! Uhodli jste jsou to věci od Sasukeho – Borutova mistra. Znamená to snad, že i Sasuke je mrtvý ?

Hned první manga nám dává plno otázek avšak odpovědí se určitě nedočkáme ihned ba naopak. Boruto má být v prvních epizodách hlavně tvořen fillery, což není dobrá zpráva.

Napsat komentář

Close Menu